Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Widowiskowy walc studniówkowy z Białej Podlaskiej podbija internet (wideo)

Utworzony przez anka, 22 stycznia 2014 r. o 10:55
Pięknie, oryginalnie, zachwycająco! Jesteście wspaniali i inne szkoły mogą, a nawet powinny brać z was przykład. Brawa i wielkie uznania dla choregografa tego tańca. Oby nigdy nie zabrakło nam takich wspaniałych nauczycieli!!! Maturzyści- jesteście wielcy! Powodzenia na maturze i w życiu!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przepięknie. słowa uznania dla młodzieży i nauczycielki - trenerki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obejrzałam zarówno wykonanie walca jak i poloneza na tej studniówce i jestem pod ogromnym wrażeniem, zarówno wspaniale tańczącej młodzieży, jak i choreografa- pani Anety Pszczoły-Dołęzkiej. Wielkie brawa za trud włożonej pracy i kunszt wykonania. Jesteście przykładem dla całej Polski. Tak powinny wyglądać studniówki we wszystkich szkołach. Ogromne brawa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przepięknie brawo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś pięknego!!! życzyłabym sobie, żeby moja córka też tak kiedyś zatańczyła - Gratuluję Maturzystom i ich Rodzicom!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cudnie... gratuluję choreografowi- nauczycielce wf ... super.. a te białe sukienki... śliczne.... moja córcia powiedziała że dziewczyny wyglądały jak śniezynki... cudnie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pięknie, gratuluję młodym tancerzom, no i oczywiście Pani Nauczycielce.A może na przyszły rok pokusi się Pani o taniec do jakiegoś walca Straussa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pięknie, wzruszająco, ciekawie, a białe chyba jednolite sukienki ? magia dla duszy. Oby takich studniówek więcej. JL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę o podanie adresu filmiku na facebooku i na youtube, też kliknę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pięknie aż łezka się w oku kręci oglądając ten walc studniówkowy z Białej Podlaskiej.Brawo dla p.Anety ,która przygotowała ten piękny układ choreograficzny oraz dla wspaniałej młodzieży ,która wykonała ten widowiskowy walc:) Pozdrowionka ze Stargardu Szczecińskiego:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękuję za pozytywny odbiór mojej pracy. Zapraszam na swój profil na facebook do obejrzenia choreografii z lat ubiegłych,jak również zainteresowane pary do nauki swojego pierwszego tańca w najważniejszym dniu swojego życia. Aneta Pszczoła-Dołęzka  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pięknie, gratuluję młodym tancerzom, no i oczywiście Pani Nauczycielce.A może na przyszły rok pokusi się Pani o taniec do jakiegoś walca Straussa?
Muzykę dobieram zawsze do gustu młodzieży, nie zawsze chcą tańczyć do klasyki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
naprawdę  pięknie wykonany walc jest co podziwiać opolskie się kłania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
super sprawa. Naprawde fajnie sie na nich patrzy. Wygladaja jak z bajki i przy obecnym podejsciu wiekszosci mlodziezy do tego typu rzeczy jestem pelna podziwu i dla Pani jak i dla nich. Swietny pomysl i swietna robota. Gratuluje Wam wszystkim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo, brawo i jeszcze raz brawo dla nauczycielki i uczniółw, którzy podjęli trud i wysiłek tej pracy. Naprawdę przepiękny taniec i dobrze, że w jednakowych strojach. To dodaje uroku. Zawsze gdy patrze lub w tym okresie słyszę o balach studniówkowych, to wracam do swoich czasów. Niestety mój rocznik nie miał tego szczęścia by miec bal, czas wojenny uniemozliwił nam ten wspaniały bal, ale matura była:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piękne. Serce się raduje, jak się patrzy. Uwierzcie wasze przygotowania, wzruszają całkiem obcych widzów. Internautka z drugiego końca Polski.         
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To się nazywa PRAWDZIWA MŁODZIEŻ! Nie używki, wulgaryzmy, wandalizm, komputer. Pokazaliście styl, klasę, umiejętnośc i po prostu coś pięknego. W dzisiejszych czasach to się rzadko zdarza. Myślałam już, że nie ma takich ludzi, a tu takie zaskoczenie. Wielkie gratulacje dla uczniów i pani nauczycielki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NO COMEN... SUPER
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podziw dla uczniów , ale dla mnie największy szacunek wzbudza nauczycielka , która włożyła tyle serca i pracy w przygotowanie takiego widowiska. Chylę czoła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem basistą rockowej kapeli - byłym nauczycielem ... fizyki. Jestem pod wrażeniem. Znaczy się można! W naszym grajdołku są tacy, co potrafią. Gratulacje, życzenia wytrwałości. Piękne! Syn ma 15 lat i  kończy gimnazjum. Może uda się Panią Aneta Pszczoła-Dołęzka  zatrudnić przy naszej studniówce. Było by super!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...